| ForbiddenLove a întrebat:

Ati vazut The Vampire Diaries episodul 1 din sezonul 2? Cum vi s-o parut?:-DMie mi-o placut foarte mult:X:X:X

5 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Dalove struck a fost bestiallove struck dar imi e mila de Damonlove struck

| ForbiddenLove explică:

Mda...si miecrying. Saracu Damon o fost ranit de singurele fete pe care leo iubit.Amandoua lo ales pe Stefan!crying

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Suuperb:X

daca e vorba de TVD nici nu are cum sa fie altfel... abia astept urmatorul episodhappy

| Pepper9 a răspuns:

Buna. Kat si Elena se bat pe Stefan rolling on the floor. Glumesc, eu cred ca doar Elena il iubeste, iar cat se joaca cu ei. Poate nu thinking Episodul mi-a placut big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte misto episodul, eu l-am vazut aici: http://www.serialepe.net/2010/09/vampire-diaries-sezonul-2-episodul-1.html

Sper sa va placa si voua si de abia astept sa apara si urmatoarele :D