| Darkeye a întrebat:

Auziti, imi spune si mie cineva un site cu vampire knight cum se termina sezonul 3 ca ma oftic ca nu-l gasesc si nu stiu cum se termina, pls dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| CoolSaku a răspuns:

Nu exista sezonul 3 din vampire knight, dar pot sa iti dau un site unde le gasesti pe primele doua: anime-ro-sub.net
Daca vrei sa stii ce se mai intampla poti citi manga, dar nu o gasesti in romana. Daca vrei sa o citesti in engleza incearca pe mangareader.net

1 răspuns: