| anonim_4396 a întrebat:

Auziti...stie cineva [care se uita la serialul Intalnirea Inimilor] care e faza cu Yuvraj si Raj?

Răspuns Câştigător
| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Ceea ce spune MoMoScumpik, este legatura dintre Yuvi si fratele lui. Tu te referi la noul personaj Raj, nu?
Legatura dintre ei este ca ei doi au fost colegi de facultate si Yuvi nu a avut punctajul (media) destul de mare pentru a intra la Sangevany, asa ca, pentru a se razbuna pe dr. Shushank (inainte sa afle ca Shushank nu e vinovat de paralizia fratelui sau) si a facut schimb cu Raj de puncte. Asa ca acum el s-a intors inapoi la Sangevany si il tot anunta pe Yuvi ca va spune la toata lumea ca media lui Yuvi, este de fapt media lui Raj.
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

4 răspunsuri:
| MoMoScumpik a răspuns:

Raj,este fratele lui Yuvraj, iar cu cativa ani in urma a fost operat(Raj). Operatia nu a reusit si a ramas paralizat.Yuvraj,a venit la Sanjeevani pentru a se razbuna pe dr Shashank,deoarece el la operat,dar ceea ce nu stie Yuvraj, e ca Raj stia ca poate ramane paralizat, dar nu a zis nimanu pentru a nusi face griji pentru el.Cand a aflat,sa simtit suuuper vinovat,deoarece el daduse foc vechiului corp Sanjeevani(unde se facea o noua clinica)si era sa cada o bucata mare de lemn in flacari peste Raj,iar dr Shashank sa aruncat peste Raj, iar lemnul l-a lovit pe el, si a fost internat in spital.De aceea sa simtit vinovat. Sper ca te-am ajutatbig grin. Funda?

| adribucuresti a răspuns:

Vroiam sa zic de raj [pacientul] laughing

| MoMoScumpik a răspuns:

Deci te-am ajutat?

| adribucuresti a răspuns:

Nu.pentru ca tu ziceai de fratele lui Yuvi, iar eu am intrebat de "prietenul" lui Yuvi, ce e internat in spital.