| Asashima a întrebat:

Auziti, va rog, spuneti-mi si mie daca batman in ultimul film the dark knight, moare sau e in viata? Doar daca ati vazut filmul...

Răspuns Câştigător
| dariusmanica a răspuns:

Da am vazut filmul nu moare dar este ranit la un picior sper ca te-am ajutat te rog funda

4 răspunsuri:
| iron2man a răspuns:

Nu moare, a explicat Michael Caine intr-un interviu.

http://www.youtube.com/watch?v=zd6G9vGR6rk

| Nightfall a răspuns:

L-am vazut. Nu moare. Iti recomand filmul, daca nu l-ai vazut. E foarte bun.

| adriano26 a răspuns:

Batman = Jesus.happynu moare niciodatawinking

| Asashima explică:

Mersi mult... da am vazut filmul e super tare...laughing) si, si celelalte raspunsuri sunt bune dar mi-a placut de dariusmanica ca a fost singurul care mi-a cerut funda big grin