| Andre a întrebat:

Avet iidee cati ani are Gabriel Dutu din Narcisa Salbatica? Dar exista vreo legatura intre Gabriel Dutu si Nicole Dutu

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Are 43 de ani si nu exista nici o legatura intre ei, asa am crezut si eu, dar Nicole a dat un interviu in care a afirmat ca nu exista nici o lagatura intre ei si, ca si ea a fost foarte mirata cand a auzit ca au acelasi nume de familie... http://www.adevarul.ro/......66777.html

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa aiba in jur de 43 ani, iar tu, ar trebui sa inveti sa scrii corect romaneste.