| GirlWithSecret a întrebat:

Aveti vreo idee de filme sau macar unul cam la fel ca Triple Dog?

Răspuns Câştigător
| TraficDeMentosane a răspuns:

Poti incerca filmul : I Will Always Know What You Did Last Summer.
Nu este cu jocuri din alea, dar este despre un grup de tineri, care ascund o cima. Este interesant thinking Cam Horror big grin.

| GirlWithSecret explică (pentru TraficDeMentosane):

In grup sunt 2 fete si parca 4 baieti iar fiecare primeste un bilet de la unu care le zice sa vina la liceul in care au invatat si acolo ii amoara?

| TraficDeMentosane a răspuns (pentru GirlWithSecret):

Defaps sunt doua filme unul este cel de care ti-am spus mai sus, celalat este "I know what you did last summer " pana si titlurile sunt aproape aceleas, si filmele seamana intre eloe, sincer nu mai stiu sa-ti spun care-i filmul de care zici tu, thinking In orice caz, unul din astea 2. Eu ti l-am spus pe ala pentru ca e mai nou :d. Poti sa te uiti si la asta al 2lea, dar aman2 au aceeasi poveste cu accidentul thinking, si cu ciudatul ala cu carligul big grin.

| GirlWithSecret explică (pentru TraficDeMentosane):

Ala de care ti-am spus se numeste fratia V si ala cu carligu chiar e ciudat le-am vazut mai demult si mi-au placut desi m-am speriat putin.Iar pe ala cu fratia V l-am cautat pe net dar nu l-am gasit ca la TV am vazut doar juma de film.

| TraficDeMentosane a răspuns (pentru GirlWithSecret):

Poate este asta filmul cu Fratia V :-? : http://www.cinemagia.ro/filme/the-brotherhood-v-alumni-478506/
Cam seamana :D, cert e ca nu-s sigura nici eu :|. Daca e asta, il poti downloada de pe t.o.r.r.e.t.e.:)

P.S. : Mersi de funda :D!

| GirlWithSecret explică (pentru TraficDeMentosane):

Da asta e filmu si n-ai pentru ce!

6 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Ceva tare e seria Skins mai ales sezoanele 4.5.6