| Mirunikuuu a întrebat:

Bineeee... Mai demult pe Minimax era un desen cu niste soareci si se bateau cu sobolani. Mai era ca fiul unui soarece a fost rapit de un fel de rege al sobolanilor cu alti copii. Atunci tatal sau a pornit cu niste prieteni sau ce naiba or fi sa aduka inapoi copii de soareci sad
Decii chiar nu mai stiu cum se numea. Si daca stii cineva cum il cheama va rog dau fundita sad
Si stiu la anii tai sa te uiti inca la asa ceva? Nu-mi pasa!
Deci mai multe nu-mi aduc aminte. Daca stiti va rog sa-mi spuneti happy!

Răspuns Câştigător
| inconscient a răspuns:

Redwall?

| Mirunikuuu explică (pentru inconscient):

Da.....Asta ii mersii mult happy

| inconscient a răspuns (pentru Mirunikuuu):

Cu mare plăcere, iubeam desenele alea. Dacă mai ai nevoie de ajutor la capitolul desene animate de pe Minimax să nu eziţi să mă întrebi.
Şi mulţumesc pentru fundiţă.

| Mirunikuuu explică (pentru inconscient):

Cu placere. Nu ai stii unde as putea sa-l vad?

4 răspunsuri:
| Rares980 a răspuns:

Buna, aici gasesti toate episoadele din redwall si continuarea si mai ai si evenimentele dinainte de redwall cu martin.
https://www.youtube.com/user/MatthiasOfRedwall/playlists