| 6111992 a întrebat:

Bua pentru cei care au vazut filmul lover boy de ce s-a terminat asa de urat oare o sa mai aibe o continuare?

Răspuns Câştigător
| IoanaBogdana a răspuns:

Eu cred ca cel care a facut filmul a spus tot ce a avut de spus in acest film. Veli se prostitueaza pentru Luca, iar el pleaca, trecand mai departe. Filmul iti arata cum e viata adevarata, nu ca filmele americane, mereu cu aceleasi clisee. Finalul te lasa sa te gandesti la tot ce s-a intamplat pe parcursul filmului, cum au evoluat personajele si te lasa pe tine sa-ti imaginezi poate o continuare.

2 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Nu credsad

| SomeOne_1942 a răspuns:

Nu, nu mai are continuare. Loverboy este un film de drama, iar la sfarsit te lasa pe tine sa meditezi la lucrurile urate care s-au intamplat acolo.