| iloveusa a întrebat:

Bun..deci vreau să imi spuneţi câteva filme de comedie la care râzi cu lacrimi 2 zile la rând.

10 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

1. The Hangover (Marea mahmureală)
2. Airplane!
3. The Naked Gun: From the Filles of Police Squad
4. Dracula: Dead and Loving It
5. Wrongfully Accused
6. Spy Hard
7. Camouflage
8. Ace Ventura: Pet Detective
9. Dumb&Dumber
10. The Truman Show

Vizionare plăcută!
Pa-pa.

| Grimmjow69 a răspuns:

Buna.happy

Due Date
The Hangover: Part II
Superbad
Get Him To The Greek
Pineapple Express
Step Brothers
Hot Tub Time Machine
Role Models
Knocked Up
30 Minutes Or Less
The Other Guys
Funny People
I Hope They Serve Beer In Hell
Wedding Crashers
Dinner For Schmucks
Little Fockers
I Love You, Man

Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seria "The Hangover", Dump and Dumper (in general filmele cu Jim Carrey sunt funny).
Dar decat sa iti recomand niste filme care mi s'au MIE amuzante, mai bine te uiti tu peste aceste filme http://www.imdb.com/genre/comedy
Sper sa gasesti ce iti doresti! Vizionare placuta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum dracu' să râzi cu lacrimi 2 zile la rând?

| 8mariastar a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme-comedie/
Cel mai bun Mr Bean-Ultimate Disaster

| elisa820 a răspuns:

Iti recomand Dracula-Mort si fericit eu l-am vazuat acum 1-2ani!

| adrili10 a răspuns:

Big Mamma, Gradinita lu' taticu', Big Daddy(1999),Jack si Jill, The Hot Chick

The Hangover (Marea mahmureală) Airplane! The Naked Gun: From the Filles of Police Squad Dracula: Dead and Loving It Wrongfully Accused Spy Hard Camouflage Ace Ventura: Pet Detective Dumb&Dumber The Truman Show

mai era unul cu catei mici cu ceva lupte de catei a fost difuzat pe antena 1 nu mai stiu ca ii zice ceva cu ciuawa.

| Skumpete a răspuns:

Garceabig grinComedie1000000%

| irina1999moldovachisinau a răspuns:

RV, Dump and Dumper, Jack and Jill

| Bianca111 a răspuns:

Big Mamma, Gradinita lu' taticu', Big Daddy(1999),Jack si Jill, The Hot Chickhappy