| CrysaCrysy a întrebat:

A aparut twilight zori de zi partea 2?

Răspuns Câştigător
| princesSheart a răspuns:

Filmul va aparea doar toamna asta, dar cartea a aparut de mult. fundita? tongue

9 răspunsuri:
| KamiM a răspuns:

Inca nu. Apare in noiembrie

| BonnieSweet a răspuns:

Nu nu a aparut inca. Ia ei apare pe 16 noiembrie. La noi ar trebuie sa apara intr-o vineri in aceeasi luna.

| Chelsea13 a răspuns:

Nu.Doar ce a fost prima parte.A doua parte va aparea prin noiembrie. Sper ca te-am ajutat!

| NuGasescUnNumeOriginal a răspuns:

NU.Va aparea anul acesta prin noiembrie

| babylove a răspuns:

Buna Twilight partea a II apare pe 18 noiembrie 2012 abia astept

| JiTerra a răspuns:

Daca ar fi aparut ar fi dat reclame! Deci presupun ca n-a aparut. E oricum prea repede.

| Dana9715 a răspuns:

Nu

| iloveyoubabe a răspuns:

Nup.
Apare anul acesta prin toamna...Parca.thinking

| Mihaela075 a răspuns:

Nu. Din cate stiu eu apare doar in Noiembrie happy.