| ely20ely a întrebat:

Buna a citit cineva cartea vampire diaries? cum se termina elena(nina) ramane cu demon?

Răspuns Câştigător
| alegiulia a răspuns:

Da.raman impreuna

5 răspunsuri:
| ღvampireღ a răspuns:

Sunt diferite de la cer la pamant cartea fata de serial.Eu cred ca ramane cu Steff

| FlOwErPoWeR a răspuns:

Elena ramane cu stefan in carti(dar in serial nu stiu... multe chestii sunt fff diferite in serial fata de carti. deci, nu stiu la ce sa ma asteptlaughing )

| ely20ely explică:

Mss

| ely20ely explică:

Mie una mi-ar placea sa ramana cu demon mi se pare mult mai dragut decat stefan.

| Dodooooo a răspuns:

Da citeste-o si tu pana la final... straight face