| abcdefgh a întrebat:

A inceput show-ul Romanii au talent sezonul2? Daca nu, cand va incepe (in ce zi a saptamana. si la ce ora)? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| kate68 a răspuns:

Va fi tot ca pana acum, vineri la 20:30, dar deocamdata umbla prin tara si cauta participanti, acesta va incepe la toamna, in orice caz, cand va aparea, va anunta continuu, si pe internet si peste tot cu o saptamana. inainte, deci nu.ti face griji in privinta asta, parerea mea e ca va incepe odata cu scoalawinking.

Fundita?

4 răspunsuri:
| Nede a răspuns:

Inca nu stie nimeni exact cand va incepe sezonul 2. cel mai probabil in Septembrie

| LoveWithoutInhibitions a răspuns:

Buna!
Din iulie au inceput preselectiile si din toamna abia va incepe sezonul 2!
Sper ca ti-am fost de folos!

| cristicosmin2226 a răspuns:

August iulie pleaca prin tara ca sa se faca preselecti deci prin toamna va incepe la ora la care a inceput sh sezonu trecut
FUNDA?

| licurici_8675 a răspuns:

Buna! nu, nu a inceput.cred ca va incepe in toamna.to pe pro tv... poti afla orice doresti aici:http://romaniiautalent.protv.ro/