| shifii a întrebat:

A vazut cineva filmul acesta nou aparut "Woman in black"? Cum vi s-a parut? Mie mi-a placut la nebunie. Credeti ca atunci cand, chiar daca a gasit cadavrul lui Nathaniel si i l-a dat lui Jennet, ea tot aparut in fata lui Josepg ca sa moara, le-a facut de fapt un bine ca sa ii uneasca cu mama lui?

2 răspunsuri:
| AleeSsandraa a răspuns:

Filmu' a fost genial... iar sfarsitu este cum vrea fiecare o sa. l interpreteze, bun sa rau. Depinde de persoana. Dar eu cred ca a fost intr. un scop bun

| EJxJtK a răspuns:

Filmul chiar mi s-a parut super, desi nu cred ca ea i-a omorat ca sa ii uneasca cu maica-sa, pentru. ca ea vroia de fapt sa il omoare doar pe fiul lui, nu si pe el...deci daca vroia sa le faca un bine, l-ar fi facut si pe el sa se sinucida, nu? cel putin asa cred eu...