| asdfghjklkjhgfdsa a întrebat:

acum cateva zile am azut o intrebare de la Cokiemonster (sau ceva de genu asta) in care zicea ca ea si prietenii ei se plictiseau si voiau sa sa uite la un film si ea sau el si-a asus aminte de filmul The Centipede Human si cerea sa il descrie deoarece prietenii lui sau ei au zis ca nu se mai uita im iata lor la filme de groaza...as vrea sa stiu si eu ce e asa infricosator la acest film ...sunt curioasa va rog imi ziceti despre ce e vorba? ofer fundita si vot. celorlalti doar vot

2 răspunsuri:
| Sayoko a răspuns:

N`am vazut filmul dar m`ai facut si pe mine curioasa si am cautat pe net si am gasit asta http://stirileprotv.ro/......ailer.html sper ca te-am ajutat. macar putin;)

Răspuns utilizator avertizat