| codrina_8326 a întrebat:

ador un film de pe kanald d daca voi il ghiciti(numai primele 10 raspunsuri voi face alegerea celui care a ghicit ce film imi place... daca mai multi au dat raspunsul corect atunci cine a raspuns primul raspunsul corect )va primi fundita+vot successsss

Răspuns Câştigător
| Trotinetă a răspuns:

Dragoste si Pedeapsa
happy

8 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Buna.Eu am o presimtire ca e vorba de filmul Ezel, spune-mi te rog ca ma inselhappyPaste fericit.

| catalineusx a răspuns:

De ce puneti tot mai multi intrebari din astea stupide? Nu pot intelege thinking

| DjCriss a răspuns:

Dragoste si pedeapsa? Ca cam toata lumea se uita la el.Asta e?

| bogdanro_4949 a răspuns:

Cred ca e unul din filmele alea de dupa 12 noaptea...cumva "Girls dil-do-ing"?laughing

| troller2103 a răspuns:

La mana destinului? sau dragoste si pedeapsa happy

| sunset a răspuns:

Dragoste si pedeapsa

| sunset a răspuns:

La mana destinului

| Angel_2729 a răspuns:

1000 si una de nopti... Dragoste si Pedepsa... presupun ca nu este numai unul inlusiv si cele de la 12 noapte rolling on the floor.