| Ollykaa a întrebat:

Buna!
Am ajuns la sezonul 2, episodul 7 al serialuluui Dexter.
Nu stiu de ce, dar Lila aceea, imi cam da de banuit ca va provoca ceva rau.
iMI PUTETI SPUNE CE SE INTAMPLA INTERESANT IN CONTINUare?

Dau funda! + vot happy

1 răspuns:
| TheHunter38 a răspuns:

Am vazut mai demult serialu, lila se indragosteste de Dexter, se indragostesc reciproc, dar lila stie ca cu dexter i ceva in neregula.Pe la sfarsitul sezonului lila da fic casei sale, dar dexter afla adevaru.Lila parac e din Franta iar viza ei a expirat de mult.
Acuma nu stiu exact ce se mai intampla dar la sfarsitul sezonului dexter o omoara pe lila.