| Mariiia a întrebat:

:* Am auzit ca a aparut Titanic 2. E adevarat? si daca da, cand apare si in Romania? thinking sau a aparut deja?

12 răspunsuri:
| Crisyy a răspuns:

Nu a aparut, si nici n`am auzit ceva de titanic 2laughing)

| Hypathia a răspuns:

Da, a aparut si in Romania, eu l-am vazut pe net. Este o porcarie totala!

| Doloresidk a răspuns:

Http://www.filmeonline.me/titanic-ii-2010-film-online.html Intra pe link`u` asta si poti vedea direct filmu`. Personal nu l`am vazut deoarece nu ma intereseaza.Vizionare placuta!

| AcidCuSange a răspuns:

Nu e o prostie, draga mea. A aparut anul trecut (2010). E vorba despre Hayden (care e bogat, doar a reconstruit Titanicul, deci e capitanul) si Amy (o fata oarecare). Au avut o relatie in trecut iar apoi nu s-au inteles. Un ghetar s-a rupt si a cazut in Atlantic.Valuri uriase erau si au ajuns la Titanic. Apoi mergeau in deriva. A explodat mijlocul Titanicului si au murit aproape toti in afara de Hayden si Amy. Dupa aia Amy si cu inca o fata (Kelly) si cu Hayden au fost prinsi intr-un lift.De acolo a pornit totul.Kelly era ranita si Hayden a vorbit la telefon cu tatal lui Amy si tatal ei i-a zis lui sa o duca la cutiile alea cu aer. Dupa aia a mai cazut o juma din ghetaru' ala si Titanicul s-a rasturnat, Amy si Hayden erau intr-un dulap.Hayden a murit de frig iar Kelly a fost prinsa intr-o usa si a murit si ea.Doar Amy a mai supravietuit cand a fost ajutata de tatal ei, pe Hayden a vrut sa il resusciteze dar nu a reusit, el era deja mort.Si asta e povestea. Din in jur de 1500 de oameni a rezistat doar 1.

| matadoru a răspuns:

Nu prea are nicio legatura cu adevarata poveste a imensului vas.Nici nu incape vreo comparatie intre adevaratul film Titanic si acesta, primul e extraordinar.

| icsulescu a răspuns:

Data de lansare a filmului este 24 august 2010, deci a aparut deja.
In Romania nu stiu cand apare.

| eu_1628 a răspuns:

Da a aparut. dar tot mai frumos este primul!

| Marina_4170 a răspuns:

Da a aparut titanic 2 si a aparut si in Romania! e destul de bun!

| al3xxandra a răspuns:

Este si titanic 23 la cate persoane au fost acolo pe vas si cate filme sau facut dupa titanic. mie una tot cu rose si cu jack imi place cel mai mult. titanic 2 e o porcarie. unul sarac se indragosteste tot de una saraca, el fura, este prin. cel care la prin vrea sa o violeze pe ea. el o salveaza. ea moare si el innebuneste si a vazut o baba si el credea ca e ea... porcarie totaaaala

| avaris a răspuns:

E o prostie. nu te uita!

| MihaelaM a răspuns:

Va recomand A NIGHT TO REMEMBER - 1958, este un film tot despre Titanic, foarte bun!