| tiko333 a întrebat:

Am auzit ca filml never say never a fost lansat pe 25 martie in Romania. S-a lansat cumva si in Bucuresti? Daca da, la ce cinema poate fi vazut?

Răspuns Câştigător
| SereSmile a răspuns:

Nu s-a lansat in Bucuresti pentru ca a avut ceva problema filmul sau asa ceva si nici in Cluj nu s-a lansat dar daca vrei sa te interesezi de alte filme aici http://www.cinemarx.ro/program-cinema/

1 răspuns:
| Daniela_9201 a răspuns:

Nu s-a lansat in Bucuresti, dar il poti descarca de pe net. E un film super frumos, cu actori frumosi, care merita vazut!