| N25 a întrebat:

Buna,
am auzit ca Ian Somerhalder a jucat in serialul Lost, as vrea sa-mi spuneti deaca e adevarat. daca da in ce episod?

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

A jucat in primul sezon integral apoi in celelalte sezoane a mai aparut episodic.

3 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Am uitat sa mentionez ca nu a fost unul din rolurile principale.

| RazvanRms a răspuns:

Da, a jucat e fratele lu una din primul sezon pana nu mai stiu cand!

| Myyca a răspuns:

Da ajucat cam in toate episoadele din primul sezon si cateva din sezonul 2.