| Daria a întrebat:

Am auzit de serialul"90210". Merita sa ma uit, voua va place?

Răspuns Câştigător
| Lettie a răspuns:

Draga Daria...sa sti ca acest serial este cel mai bun din cate am vazut! Am citit si cartea, am vizionat si serialul si sunt exceptionale! Ti le recomand din suflet!:d

4 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

E suuuper:XEu ma uit acum la sezonul 2.Filmul este despre adolescenti. Ti-l sugerez, nu o sa regreti.kiss

| onlytiff a răspuns:

Nu e mai slab regizat decat gg. e foarte tare, mai aproape de realitate. pe 13 sept apare sez 3. can't wait:X sez 1 si 2 le-am terminat din mai... a fost foartee misto, merita sa te uiti.

| BAIATUL110 a răspuns:

E aproape ca si Gossip Girl, doar ca mai slab regizat happy
daca vrei poti sa-l vizionezi happy dar te sfatuiesc sa te uiti la Gossip Girl daca nu l`ai vazut deja.
Gossip merita vazut! big grin

| BAIATUL110 a răspuns:

Ok atunci foecare cu parerea lui happy