| marramiarita a întrebat:

Am auzit de un film Dragostea de apoi, in care un cuplu pleaca pe o insula deoarece tatal fetei nu il accepta pe baiat.Pe insula fac un copil, dupa care tatal copilului moare si mama isi iubea atat de mult coplilul incat ar fi facut orice pentru el si copilul semana cu tatal sau.Mama copilului mare de batranete si vine o barca si baiatul se indragosteste de o fata care ramane cu el si nu mai stiu ce se intampla.Filmul cam asa este, dar nu l-am gatit pe internet si chiar vreau sa il vad.Cum se nemeste, cum sa il caut?

2 răspunsuri:
| Ederuta a răspuns:

Imi pare ca "Laguna albastra" dar nu e chiar asa cum l-ai descris!

| kryys a răspuns:

Cred ca este "Return To The Blue Lagoon" si daca vrei sa il descarci il gasesti aici: http://www.filmealese.com/return-to-the-blue-lagoon-1991/