| dayanaa a întrebat:

Am cumparat DVD-urile care au aparut cu ziarul "Libertatea" in fiecare luni, cele cu Tom&Jerry si nu reusesc sa le vizionez pe calculator. Am incercat si cu ultimele versiuni de BSPlayer si VLC. Mai este cineva in situatia mea? sau stiti cum pot sa le vizionez? cu ce program?

3 răspunsuri:
| dayanaa explică:

Da, insa am cumpaarat dvd urilewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau le poti vedea pe net foarte simplu.
eu le-am vazut deja pe toate 18 aici - http://www.deseneanimateonline.net/2011/02/povesti-cu-tom-si-jerry.html

| johnny1992 a răspuns:

Incearca sa pui niste codec`uri updated la zi...K lite e cel mai bun si apoi le deschizi cu bs player... functioaneaza 100%