| Xlove64 a întrebat:

Buna happy
Am inteles ca de la inceputul lui martie se va difuza iar Nini pe Disney Channel
Adica asta inseamna ca de maine incepe sa se difuzeze sau?
Funda pentru cel mai bun rasp

4 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Astia cand zic ca pe data de XX/XXXX/XX o sa inceapa ceva mereu va incepe cu minim MINIM 1 saptamana mai tarziu
deci peste 1 saptamana si ceva...

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Buna! Nu chiar de maine, dar cam de saptamana viitoare. Inca nu se stie...
Si eu vreau sa reinceapa! Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saptamana viitoare incepe.

| Alecsiia a răspuns:

Ar trebui sa inceaapa. si te corectez bucificatorul, mai mereu apar la timp. si eu vreau. mie dorrbatting eyelashes. sa ai o vizionare placuta.