| Nysha a întrebat:

Am inteles ca peste 2 saptamani e o emisiune in puii mei speciala pentru copii si as vrea sa o vad live adica sa fiu chiar acolo in platou ca spectator. Stiti cum sa fac rost de bilete? fundita si vott.

2 răspunsuri:
| Rikudou a răspuns:

Spectatorii din platou sunt platiti ca sa aplaude si chestii din astea.Tu ce credeai? Raspuns:nu

| Bobbb a răspuns:

Vrei sa te ia aia la misto cum fac cu velea sau connect-r? daca e asa. putem sa te luam si noi la misto? laughing