| akarui26tsuki a întrebat:

Buna! Am nevoie de ajutor pentru a gasi un serial ce a fost pe Netflix, problema este ca nu imi amintesc numele ci doar o parte mica din actiune.
Este vorba despre un om de stiinta de culoare ce are doua fete, el lucreaza pentru o corporatie ceva mai secretoasa din ce stiu pentru ca aveau experimente nedeclarate. Tatal fetelor avea un mic laborator in casa lor unde ducea sangele recoltat de la fetele lui pe premisa ca le face niste analize dar din ce tin minte si-l injecta lui. O alta parte captivanta era cand fetele lui curioase merg la locul lui de munca intr-o noapte, intra in cladire, si intr-un laborator gasesc un experiment ciudat, era un fel de caine mutant ce le alearga pe fete pana cand una din ele este muscata. Tatal lor cand le gaseste se grabeste sa le duca acasa unde au o discutie despre ce va urma. Fata care sangera avea nevoie de ingrijiri medicale insa tatal lor refuza sa le mai scoata din casa, pe premisa ca nu trebuie sa afle nimeni despre acel experiment sau despre ce s-a intamplat in acea seara

1 răspuns:
| umbrax a răspuns:

Resident evil:Biohazard