| anonim_4396 a întrebat:

Am o campanie pentru cateii vagabonzi si as vrea sa-mi fac publicitate la tv va rog sa ma ajutati daca se poate.Deci cunoasteti pe cineva care lucreaza cu publicitatea? Daca da luati id :campaniajiji@yahoo.com si va rog sa ma ajutati sa public campania! Cine ma poate ajuta dau fundita si o recompensa!

1 răspuns:
| unromandestept a răspuns:

De apreciat implicarea oamenilor in campanii care sustin animalele desi ma intreb cand se vor sustine si oamenii!? Daca vrei sa-ti faci publicitate la Tv iti recomand sa-ti alegi canalul pe care vrei sa apari si sa-ti pregatesti o suma considerabila pentru un spot care nu va impresiona prea multi oameni mai ales ca nu stiu daca-ti permiti sa platesti pentru. ore de maxima audienta. Dar daca totusi vrei sa insisti cu aceasta campanie iti recomand sa cauti pe internet site-uri, bloguri si oameni care au aceeasi pasiune ca si tine si impreuna o sa reusiti mai usor sa promovati si totodata sa salvati catelusii vagabonzi desi ma repet: cu oamenii ce facem?