| sara64 a întrebat:

Buna am o problema destul de urgenta pentru minebig grin filmul meu preferat este the last airbender(ultimul razboinic al aerului). cred ca ati mai auzit de elhappydar problema e ca:eu am vazut decat prima parte si mi-a placut la nebunie cand avatar a ridikt cascada aia mare din apa ca sai sperie pe oamenii aia rai ca nare voie sai raneasca chiar daca ar fi buni sau rai pentru ca este avatar.eu am incercat sa gasesc si a doua parte dar n-am gasit-o nicaieri! m-am enervat culmea atunci si va intreb daca puteti sa imi dati situl la care ati gasit a doua parte sau poate chiar si a treia si a patra...va rog mult pentru ca in curand trebuie sa plec departe! mercci!

3 răspunsuri:
| ChrisIwal a răspuns:

Pai avatar the last airbender a aparut acum un an nu?
am auzit ce va fi si partea a 2
si poate si partea 3
Stai linistit o sa apara si a 2 parte si mie mi-a placut filmul

| 2gingers0souls a răspuns:

Copil sarac cu duhul ce esti, nu s-au scos celelalte parti inca. Sau in traducere mai pe intelesul tau: mai asteapta cativa anisori.

| varqel a răspuns:

Oameni buni vorbiti frumoshappy A doua parte nu a iesit inca happy si eu o astept cu nerabdare big grin Dupa spusele celor de pe IMDb mai avem de asteptat cel putin pana in 2012happy