| RoxyIngerash a întrebat:

Buna am o sora mai mică si ma tot sacaie ca vrea sa vada acele episoade din Bibi blocksberg in care subia se numea siba iar Bibi o avea ca prietena pe monika nu pe marita este vre un sezon asa sau stiti nume de episoade să-i caut? Dau funda!

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Monika apare in serial in episodul 10, iar Marita in episodul 19. Banuiesc ca in acest interval (10-19) sunt doar episoade cu Monika.

| RoxyIngerash explică (pentru dannyel86):

Pai am incercat dar nu e cred ca e vre un sezon ști nume de episod in care apare monika?

| dannyel86 a răspuns (pentru RoxyIngerash):

Incearca sezonul 1, episodul 10 si urmatoarele. Inca nu mi-e clar cate sunt in total (cred ca 4 sezoane)