| Laura121204 a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare. Cum se numeste filmul acela cu doua prietene si una are iubit si cealalta nu si parca e putin frustrata asta fara, si da si ea de un baiat mai mare dar putin asa mai badboy, bla bla nu mai stiu.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Sunt zeci de filme cu descrierea asta...

| TehDevil a răspuns:

Alte date mai edificatoare nu iti mai amintesti? Asta nu cred ca ne ajuta cu mai nimic, e cam cliseu.

| Laura121204 explică:

Pai imi mai amintesc.ca fata asta ce nu avea prieten era asa putin geoasa si o dat de baiatul asta si el se droga si ea mergea la el.ca sa se iubeasca.coperta la film era asa cu o fata ce se uita inspre mare.mai mult nu stiu? cand ma uitam pe cinemagia de filme mereu dadeam de el si acum.ca vreau sa ma uit nu mai dau si nu mai tin minte numele?