| THEGAMERLUCI a întrebat:

Bună am și eu o întrebare despre serialul Vampire Diaries
1.Va fii vreodată Elena un vampir?
2.Cum a murit Jeremy gilbert?
3.A făcut Jeremy s** cu Bonnie?
4. Daca moare Jeremy ce se va întâmpla?
5.Cum a murit Jeremy dacă avea inelul?

1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

Nu am înțeles niciodată oamenii care pun genul ăsta de întrebări despre seriale. Plăcerea pe care ți-o oferă un serial vine tocmai din vizionarea acelui serial și descoperirea pe cont propriu a acelor răspunsuri. Altfel care mai e satisfacția? Până și când vine vorba de seriale vreți să vă facă altcineva temele?

P.S. Dacă începi prin a spune "am și eu o întrebare" este un pic comic să continui cu cinci întrebări pe care le mai și numerotezi.