| 9089 a întrebat:

am si eu o intrebare! emma din h20 chiar a murit? ca unii copii imi spun ca da alti nu! daca da din ce cauza?

Răspuns Câştigător
| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Nu a murit. Si nu a mai jucat in serial pentru. ca a primit un alt rol. Va reveni in urmatorul sezon si la inceput ii va purta pica Bellei, pentru ca mai e o sirena printre ele, si ca Rikki, Cleo si Emma au devenit bune prietene tongue da' nu aaa muurit angry

11 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Nuu asa se zicea si de Phoebe(cleo) dar nu au murit asa sunt unii nesimtiti care vor sa faca publicitate pe blogurile lor sau mai stiu eu ce.Am auzit ca o sa reapara in sezonul 4thinking abia astept sa se difuzeze si la noi:X

| LoOvE a răspuns:

Emma este plecata impreuna cu familia ei in jurul lumii

| ahlrh a răspuns:

Am inteles ca a avut un accident cu masina.

| Lovely_6403 a răspuns:

Buna! Si eu mi-am pus de multe ori intrebarea asta. Pe net sunt tot felul de minciuni... ba ca are copil, ba ca a fugit de acasa si nimeni nu a mai gasit-o, ba ca a fost calcata de un tren si tot felul. Eu una cred ca are dreptate MeCreata.

Sper ca ti-am fost de ajutor. Pa!

| GiuliaTamas a răspuns:

Nu e doar un zvon fals

| Dia a răspuns:

Nu draga, Nu a murit. happy. adica cel putin asa stiu eu.

| Millis a răspuns:

Nu a murit tongue. are copil

| Cucubauuuu a răspuns:

NU! Daca te referi la ultimul sezon nu a murit, ci a plecat intr-o calatorie impreuna cu parintii ei.
Deci nu a murit!
Sper sa-ti fie de ajutor!:*

| Cucubauuuu a răspuns:

Vad ca toata lumea vb destre cea care o joaca pe Emma, eu credeam ca despre personaj. Claire Holt nu a murithappy

| Beiiuka a răspuns:

Nu cred ca a murit :*

| jacksonqueen a răspuns:

Nu a murit laughing doar s-a retras si numai joaca in film atata tot