| DeeaLoveAngels a întrebat:

In ce episod din Naruto incepe Tsunade sa o antreneze pe Sakura? Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| Muwz a răspuns:

Pai sa iti explic nu arata cand o antreneaza.Nu o mai arata pe Sakura decat dupa antrenament reapare in anime. Funda?

| DeeaLoveAngels explică (pentru Muwz):

Funda! happy Multumeeesc!

| DeeaLoveAngels explică (pentru Muwz):

O singura intrebare mai am happy Cum ajunge Tsunade sa o anteneze pe Sakura? Scuze ca sunt asa de sacaitoare dar nu am rabdare sa vad toate episoadele pana la "Naruto:Shippuden". sad Imi zici, te rog?

| Muwz a răspuns (pentru DeeaLoveAngels):

Pai Sakura se simtea nefolositoare in acea echipa si i-a cerut lui Tsunade sa o antreneze.

| DeeaLoveAngels explică (pentru Muwz):

Ok. Imi spui si in ce episod? puppy dog eyespuppy dog eyes Te rog, te rog puppy dog eyes