| PokemonPew a întrebat:

am si eu o intrebare pentru voi, am vazut pe disney channel filmul Bafta Charlie si cand s-a terminat o aparut o reclama care zicea sa intri pe site nu stiu care si sa ii dai un nume la noul copil a lui maicasa lu` Teddy. Dau funda...

Răspuns Câştigător
| PuFaRiNaIsThEoNe a răspuns:

Buna! eu am intrat acum pe site http://disney.ro/bafta-charlie/nume-copii Voteaza si tu... succes!

2 răspunsuri:
| kik a răspuns:

Asta am vz si eu dar am intrat pe site si nici mie nu-mi apare

| cryssajust4u a răspuns:

Si eu vreau sa stiu daca afli te rog da-mi un mesaj te rooooooooooogggg eu tot am cautat dar nu gasesc pe nicaieri.