| monica_8577 a întrebat:

am si eu o intrebare, poate ma poate ajuta cineva. urmaresc emisiunea x factor si nu reusesc sa vad la timp, pentru ca sunt cam ocupata iar pe net nu imi da voie sa vad deoarece nu sunt in romania..nu stiu de ce? deci trebuie sa fiu in tara sa pot vedea?hee hee multumesc anticipathappy

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu se vede in alta tara pentru ca licentiatorul nu a dat drepturi de difuzare in afara granitelor tarii. Acelasi lucru se intampla si la X
Factor UK sau US.