| Jodelle a întrebat:

Am si eu o mare curiozitate, mai sunt persoane care nu agreeza "Pariu cu viata", sau sunt singura bucata care nu suporta telenovela asta?

13 răspunsuri:
| Mandark a răspuns:

Nu pot sa zic ca nu agreez filmu dar pur si simplu nu ma atrage acest film

| RainOfColors a răspuns:

Nu, nu esti singura... Nici mie nu-mi place, se uita prea multa lume la eahappy La fel si Iubiri Secrete, asta mi se pare si mai stupida.

| shadovv a răspuns:

Telenovelele din constructia lor sunt degenerari.

| luiza a răspuns:

Nici mie nu imi place de loc, deci fi linistita, nu esti singura bucata!

| agent003 a răspuns:

Pariu cu viata mare rahat de film, altceva mai bun nu gaseau...

| Misha18 a răspuns:

Nu esti singura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti singura, nici eu nu o suport.La iubiri secrete ma mai uit(prima oara am crezut ca e najpa dar cand l-am vazut pe Radu mi-a placut e tare funny) laughing

| DolsePapusik a răspuns:

Pai mie nu imi place prea pupaciosi laughing!

| RobYnReloaded a răspuns:

Nu am avut nici timpul nici curiozitatea necesare pentru a viziona "Pariu cu Viata".
Din cate am inteles e una care a ramas gravida si e intr-o trupa,de la colegii de clasa...
Daca nu te intereseaza,nu te intereseaza,nu trebuie sa iti dea cineva in cap ca nu esti de aceeasi parere.

O simpla prostie adolescentina [si eu sunt adolescenta, da' mai bine cu serialele vechi, clasice]

| Jodelle explică:

Pfiu, sunt foarte incantata sa aflu ca sunt si persoane care au o doza mai ridicata de inteligenta in jurul meu. In zona mea dau numai de inapti, si asta o spun cu parare de rau, care nu sunt in stare sa forumuleze o fraza cap coada corecta si coerenta insa au pretentii sa fie dive/divi prin filme, cand e evident ca n-o sa treaca nicioadata de stadiul de telenovelist. Si sunt in Bucuresti, se presupune ca ar trebui sa am pretentii.Ma rog, din "vasta" mea experienta de viata am observat ca persoanele din provincie au ocupatii mult mai intelectuale fata de oraseni.

| aleksia1 a răspuns:

Nu esti singura ...si te sustin RainOfColors.si iubiri secrete e la fel de naspa!

| mayalory a răspuns:

Nici mie nu imi place, nu e genul meu, na fiecare cu ce-l doare nu? de obicei nu suport sa ma uit la telenovele, nu am rabdare. pup

| BrokenAngel1 a răspuns:

Nu esti singura, si da nu imi place deloc acel serial.