| Vladina_1214 a întrebat:

Am vazut acum ceva ani un film de comedie si nu mai stiu cum se numea ..Era vorba despre un baiat care traia pe "pamant",taicasu in iad si maicasa in cer (era inger ), si tatal sau a trimis pe cineva sa il caute iar baiatul incerca sa o gaseasca pe maicasa...

Răspuns Câştigător
| Pyron a răspuns:

Little Nicky si ti mai spun niste filme comice Furry Vengeance si The Three Stooges sunt super.

1 răspuns:
| Diabolique a răspuns:

„Little Nicky" - Copiii Iadului (2000) cu Adam Sandler și Reese Witherspoon.
http://www.imdb.com/title/tt0185431/
Numai bine!