| LoryZuzu1 a întrebat:

Buna am vazut acum mult timp un anime cu o fata care canta si cu 6 baieti..crd ca 6 oricum era cu niste baieti. dar am uitat cum se numeste.VA ROG FRUMOS daca stiti cum se numeste lasati un com DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| Kei a răspuns:

Gravitation poate? Il difuzau mei demult.
Sau poate Kilari?(asa cred ca se numeste). Doar ca asta este dostul de recent...
Da-mi un indiciu, a fost difuzat le TV sau l-ai vazut pe net? Daca nu a fost la TV, chiar nu cred ca te pot ajuta...sad
Ma mai gandesc, poate imi mai vine in minte vreunul.

| lucifer636 a răspuns:

.

| LoryZuzu1 explică:

NU acum stiu. mi-a zis o fata UTA NA MAID-SAMA oricum multumesc

| LoryZuzu1 explică:

Se numeste UTA NA PRINCE SAMA mi-a zis o fata oricum multumesc!