| ValentinaDumitrugg a întrebat:

Buna, am vazut acum mult timp un film dar nu mai stiu cum se numeste, era un cuplu care a jefuit o banca si a plecat in desert, acolo a scos o harta pe capota masinii si a pus pe ea sa invarta gen cu o sticla si unde pica acolo se mutau. Nu stiu daca ati inteles ceva dar sper sa ma ajutati laughing

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Nicu și Marcel. Dar ăștia nu au jefuit nici o bancă. Iar cel care învârte sticla și se plimbă cu avionul prin lume îl cheamă Klaus.

| Madaxo97 a răspuns:

Bonnie and Clyde?

| Zolly10 a răspuns:

Aladin cred