| Miasiko a întrebat:

am vazut acum un an si ceva un serial coreea (nu sunt sigura) la tv.Am uitat cum se numea, era vorba de un om bogat care s-a indragostit de servitoarea lui.Dar fratele ei, care era tot servitor, a pornit un incendiu si a fugit cu sora lui. Tatal baiatului a murit in incendiu si de atunci el incerca sa o gaseasca. Apoi fata intalneste un izgonit sau ceva de genul si nu mai stiu.

Răspuns Câştigător
| anonimousgirl13 a răspuns:

Chuno sau Slaves hunter (Vanatorul de sclavi)

| Miasiko explică (pentru anonimousgirl13):

Da-mi si unde pot sa il vad si iti dau funda

3 răspunsuri:
| EllaB99 a răspuns:

Nu stiu serialul, dar as vrea sa-ti recomand Queen Seon Duk, daca nu l-ai vazut.Eu l-am vazut cand eram mai mica si am ramas cu gandul la el, si cred ca ti-ar placea.Il poti gasi online.Imi pare rau ca nu te-am putut ajuta, dar sper ca ti-am dat ceva bun de vizionat.