| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut ca in programul tv pe saptamana viitoare ca nu mai este Nini pe Disney Channel.De ce?

Răspuns Câştigător
| AndyAndrea a răspuns:

E vorba de pasti si de filmele lor,asta mai mult ca sigur, dar oricum stii ca a mai fost o pauza pana acum, dar tot a revenit.stai linistita, cred cae vorba doar de acea saptamanawinking

4 răspunsuri:
| AndyAndrea a răspuns:

*app.:de marti incolo este, doar pana luni nu mai este, dar la ora 7 jumate

| Zidovsky a răspuns:

Probabil au pus alt desen animat in locul "telenovelei". Sau s-a terminat acea telenovelatongue

| nelutu1 a răspuns:

Ca s-a terminat big grin

| vadimb17 a răspuns:

Uita-te pe site acesta numa lunia nu o sa mearga http://www.cinemagia.ro/program-tv/post/disney-channel/