| OPersoanaAnume a întrebat:

Am vazut de ceva timp..eram mai micuta un film de dragoste dar nu mai tin minte cum se numeste. Era vorba despre doi copii la inceput. un baiat care "era adoptat" si o fata cu mama ei, stateau pe ceva insula. Baiatul obisnuia sa faca intrecere cu rechinii. La un momentdat mama lor a murit dintr-o raceala cauzata de o furtuna incercand sa refaca acoperisul din paie al casei. Copii fac rugaciunile dupa ce o ingroapa pe femeie. La adolescenta cei doi se indragostesc. Dupa ceva timp apare o barca cu o femeie si ceva barbati. Cei doi se mira de imbracamintea femeii deoarece n`au mai vazut asa ceva, iar baiatul incercand sa danseze cu femeia o face geloasa pe "prietena lui" si ma rog....restul. Daca ma poate ajuta cineva. :*

3 răspunsuri:
| Amorosa18 a răspuns:

Intoarcerea la laguna albastra happy
Funda?

| Amorosa18 a răspuns:

Sau Laguna albastra

| lionheart13 a răspuns:

Laguna albastra se numeste, sau Intoarcerea la LAGUNA ALBASTRA. Nu ma tin minte exact, dar unul in acestea este. big grin Cred ca mai degraba al doilea. big grin