| pisy_5459 a întrebat:

Buna am vazut mai demult 2 filme. In primul era vorba de un avion care era plin cu furnici sau niste insecte ca furnicile gigant.Si la finalul filmului intr-un final au aterizat toti pasagerii si au dat foc avinului ca sa moara toate furnicile dar tot nu au murit.stiti cum se numeste acest film?
Si am mai vaut unul cu o bomba intr-un avion.Ca o femeie adusese aceeea bomba si nu stiu cum sa o opreasca pentru ca bomba era al unui barbat. SI ACEL barbat nu a vrut sa ii dea codul pentru a opri bomba si asa ca pasagerii avionului au aruncat-o in oceanul pacific, Acest film stiti cum SE numeste?
cred ca vam plictisit cu filmele mele dar le-am vazut de mult si vreau sa le revad si nu stiu cum se numesc. daca stiti vi v rg frumos sa imi spuneti si mie! Dau funda la primul si vot la ceilalti scuzati-ma de greselile de scriere!

Răspuns Câştigător
| AndraBlue14 a răspuns:

Ce mult as vrea sa te ajut.Am vaut filmul cu 'furnicile' din avion, si sincer acum ca ai adus vorba si eu as vrea sa-l revad dar n-am habar cum se numea. O sa ma interesez si daca aflu iti spun. :*