| AndyLavy a întrebat:

Am vazut mai demult. prin anul 2007 cred, o telenovela "any la nina de la mochilla azul" Mi-a placut foarte mult si as vrea sa o revad. Stiti cumva vreun site ( mentionez am cautat pe internet nu am gasit sa o pot viziona), sau oare se poate cumpara DVD ceva? Ms!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

O vrei subtitrată, nu? Aici apare ceva, nesubtitrat, dar mai caut: http://www.youtube.com/watch?v=0Gwy0sgCpGo (pe coloana din dreapta sunt mai multe epis.)

| AndyLavy explică (pentru floresdemayo):

Buna. Multumesc. Nu trebuie subtitrata... pe yt m-am uitat si eu, insa nu am gasit toate episoadele cap-coada. Si ma gandeam k exista vreun site ceva...dar pana acum nu am gasit mai nimic.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ti-am trimis messaj! Aici nu accepta...linkul trimis.