| Nueimportant a întrebat:

Am vazut odata un film cu unu care calatorea prin timp cu ajutorul unei telecomande si era unu parca il chema Mortii (era ingerul mortii) si cand a trecut prea repede prin viata omul acela care avea telecomnda, si era acolo pe cale sa moara s-a intors inapoi in timp, acolo de unde avea telecomda si a luat-o de la inceput si avea un biletel de la ingerul asta al mortii! Sunt tare curioasa cum se numea ca mi-a placut mult! Imi puteti spune numele? Multumesc mult :*

Răspuns Câştigător
| alxp a răspuns:

Stiu filmul. daca tin minte bine se numeste : click! zapand prin viata sau asa ceva