| H3talia a întrebat:

am vazut odata un film pe pro tv in care era vorba despre un american care s-a dus in china (sau o alta tara asiatica, nu stiu 100% daca era china) si s-a indragostit de o fata,iar familia ei nu era de acord sa se casatoreasca cu el, si el incerca sa ii demostreze familiei ei ca e capabil de ai fi sot.Chiar nu mai tin minte cum se cheama si nu l-am vazut pe tot, cine stie cum se numeste filmul primeste funda

1 răspuns:
| LuigiCotocea a răspuns:

Shanghai Kiss 2007 cel mai probabil, regizat de Kern Konwiser și David Ren. Filmul prezintă povestea unui american, jucat de Ken Leung, care călătorește în China și se îndrăgostește de o femeie locală, interpretată de Hayden Panettiere. El trebuie să facă față obstacolelor culturale și opoziției familiei ei pentru a-și urma inima. Sper că aceasta este producția pe care o cauți!