| TheDestroierKingOfDark a întrebat:

Buna am vazut un anime sau un film animat nu stiu sigur ce era dar era un baiat si o fata nu l-am prins de la inceput erau in spatiu si pe parcurs se bateau cu monstri pana la urma au urcat intr-un avion si in acel moment tipa cu ala sau sarutat, atunci un monstru(cred ca gen gandac) ii bagase tentaculele in spate au scapat putina vreme ca astat sal vindece nu pre imi amintesc bine apoi erau in mijlocul unei strazi si veneau gandacii si rasarise soarele i monstri se retrasera, dar imi mai amintesc ca se mai intplase si ca unu sau chiar ala cu care se sarutase s-a culcat cu una in aer liber si ca erau in niste roboti care distrugeau monstri.Va implor ajutatia va rog.

Răspuns Câştigător
| fuzzy6 a răspuns:

Cred ca vorbesti despre Blue Gender.

| TheDestroierKingOfDark explică (pentru fuzzy6):

Mersi asta e raspunsul iti dau funda da dar sti si despre ce episdo vorbesc?

| fuzzy6 a răspuns (pentru TheDestroierKingOfDark):

Asta nu mai stiu, l-am vazut de mai bine de 3 ani. e ori din anime, ori din film. dar oricum, ti-as recomanda sa-l vezi pe tot. e interesant.

| TheDestroierKingOfDark explică (pentru fuzzy6):

Mersi si pentru ca miai raspuns si pentru ca mi l-ai recomandat.

4 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Blue Gender.