| VasiDobie a întrebat:

Buna,am vazut un film de groaza de mult, iar acum vreau sa-l revad si nu stiu cum se numeste.In el sunt 2 soti care se duc la cabana intr-o padure, iar in prima noapte sotia este posedata de spiritul de acolo si el o omoara si o ingroapa.A doua zi el incearca sa se intoarca, dar podul pe care a venit era rupt.Mai stiu ca la sfarsit este trimis in trecut pe vremea medievala de niste copaci uriasi care voiau sa-l omaoare si acolo impusca un demon zburator si devine un fel de erou pentru soldatii si regele de acolo.
Il stie cineva laughing? Dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Evil Dead (1981)
http://www.cinemagia.ro/filme/the-evil-dead-20189/

| VasiDobie explică (pentru faramatania):

L-am gasit, e evil dead 2!

| faramatania a răspuns (pentru VasiDobie):

Ok,mersi pentru fundă.

3 răspunsuri:
| Alina49335 a răspuns:

Seamana cu 28 Days Later, dar nu stiu sigur daca e asta.laughing
Incearca sa cauti pe net filmul (Daca iti mai amintesti anul e mai usor)

Succes:*