| Sweetcookym a întrebat:

Am vazut un film in care o fata murise si ea trebuia sa ajunga in iad dar a primit un timp in care sa faca o fapta buna si ea s-a dus la o fata nepopulara pe care o cunostea si in loc sa o faca populara a facut din ea o nesuferita si apoi dupa ce i s-a terminat timpul acela ea era intr-un tren spre Iad dar s-a intamplat ceva si a ajuns in Rai, cred. Cum se numeste filmul? Funda!

3 răspunsuri:
| Nixs a răspuns:

Incearca teen spiritwinking sa-mi spui daca nu e ala, poate am gresit. happy

| LarisutzzaByby a răspuns:

Offff! Si eu l-am vazut, dar nu stiu cum se numea crying((!