| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Am vazut un film, si as vrea sa stiu cum se cheama fata si baiatul, care se intalnesc si se indragostesc.E vorba de filmul:"The Lost Valentine".

Multumesc!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E vorba de filmul asta?
http://www.filmeog.com/2012/05/filme-romantice-lost-valentine-noi.html
Wau, trebuie sa-l vad si eu, imi place... povestea. Ce dragut!
Daca cauti actorii, apar la descriere cu numele reale, dar si ca personaje.

| DenisejUSTmE a răspuns (pentru floresdemayo):

L-am gasit,big grin..stiu, mie mi-a placut mult filmul asta!:X:X:X E romantic.Si celor doi le sta chiar bine impreuna.

| floresdemayo a răspuns (pentru DenisejUSTmE):

Ai gresit? Inseamna ca greseala asta a fost cu destinatie, de la Dumnezeu (asa-ti trebuie laughing!) pentru ca eu chiar iubesc filmele astea, iar daca tu nu puneai intrebarea, habar n-aveam ca există! Bine ai facut, chiar te mai astept cu astfel de greseli! De-am gresi cu totii asa, ce bine-ar fi! Te pup.
Azi n-am avut la ce ma uita si am ales din nou...Casablanca. Maine ma uit la ce mi-ai recomandat tu, iar poimâine vreau sa revad neaparat Memoriile unei gheise.

| DenisejUSTmE a răspuns (pentru floresdemayo):

laughingOuu...mersii!:*Poi,ma bucur atunci!big grin Si eu te pup!:*Moaa!

5 răspunsuri:
| Ryder007 a răspuns:

Jennifer Love Hewitt si Nick Moon Stephens

| DenisejUSTmE a răspuns (pentru Ryder007):

Poi,...se pare ca am dat informatii gresite, greseala meatongue, eu ziceam de cel care a scris cartea, nepotul doamnei Caroline.Dar am gasit, il cheama:"Sean Faris".big grin