| MeCriss a întrebat:

As avea și eu nevoie de ajutorul celor pasionați de filme. Mă puteți ajuta cu niște filme care sa conțină secvențe in care părinții își educa copii cu ajutorul violentei dar si secvențe în care părinții își educa copii cu "vorba buna"? ( îmi puteți lasa si link-uri dacă vreți) Va mulțumesc mult de totcareor care ma ajută happy big grin

Răspuns Câştigător
| LXandro a răspuns:

Iti pota da un lnik care ar putea sa te ajute, avand in vedere ca este vorba de educatia copiilor. Sper sa fie de ajutor http://www.asociatia.metropolisfilm.ro/? gclid=CK-ggLmU4MkCFQsKwwodZTsCvg